Servicepoint Waalwijk Centrum

De Els 16, 5141 HH Waalwijk
Tel.: 0487-519670
E-mail: waalwijk@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
13:00 - 18:00 uur

Dinsdag t/m Donderdag
9:00 - 18:00 uur

Vrijdag
9:00 - 21:00 uur

Zaterdag
9:00 - 17:00 uur

Zondag 
Gesloten
 


Servicepoint Centraal Station Amsterdam

De Ruijterkade 26b ,1012 AA Amsterdam 
Tel:  0487-519670
Email: csamsterdam@mcflek.com 

Openingstijden: 

Maandag t/m zondag
07:00 - 22:00 uur
 


Servicepoint Centraal Station Utrecht 

Stationsplein 1, 3511 CE Utrecht Centraal Station
Tel: 030-7210845
Email: csutrecht@mcflek.com 

Openingstijden: 

Maandag t/m vrijdag
07:00 - 21:00 uur

Zaterdag
09:00 - 18:00 uur

Zondag
10:00 - 18:00 uur
 


McFlek Veldhoven Centrum

Meent 51, 5501 JJ Veldhoven
Tel.: 0487-519670
E-mail: veldhoven@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
12:00 - 18:00 uur

Dinsdag t/m Donderdag
9:00 - 18:00 uur

Vrijdag
9:00 - 21:00 uur

Zaterdag 
9:00 - 17:00 uur

Zondag
Gesloten
 


McFlek Veghel Centrum

Molenwieken 44a, 5461 KG Veghel
Tel.: 0487-519670
E-mail: veghel@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
Gesloten

Dinsdag t/m Donderdag
9:00 - 18:00 uur

Vrijdag
9:00 - 20:00 uur

Zaterdag
9:00 - 17:00 uur

Zondag
Gesloten
 


McFlek Rotterdam Zuidplein

Zuidplein Hoog 481, 3083 BE Rotterdam
Tel.: 010-2234300
E-mail: rotterdam@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
11:00 - 17:30 uur

Dinsdag t/m Donderdag
9:00 - 17:30 uur

Vrijdag
9:00 - 21:00 uur

Zaterdag
9:00 - 17:00 uur

Zondag
12:00 tot 17:00 uur.
 


Servicepoint Eindhoven Centrum

Marktstraat 6, 5611 EA Eindhoven
Tel.: 0487-519670
E-mail: eindhoven@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
11:00 - 18:00 uur

Dinsdag t/m donderdag 
9:00 - 18:00 uur

Vrijdag
9:00 - 21:00 uur

Zaterdag
9:00 - 17:00 uur

Zondag
12:00 - 17:00 uur.
 


McFlek Breda Centrum

Ginnekenstraat 29, 4811 JD Breda
t.o.v. de Hema
Tel.: 0487-519670
E-mail: breda@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag
11:00 - 18:00 uur

Dinsdag, woensdag, vrijdag
9:00 - 18:00 uur

Donderdag
9:00 - 21:00 uur

Zaterdag
9:00 - 17:00 uur

Zondag
12:00 - 17:00 uur.
 


Servicepoint Schiphol Airport

Schipholboulevard 1
Aankomstpassage 4 Tegenover de Hema
1118 BE Luchthaven Schiphol
Tel: 0487-519670
E-mail: servicepointsp@mcflek.com

Openingstijden:

Maandag t/m zondag
07:00 - 22:00 uur
 


Servicepoint Centraal Station Rotterdam

Stationsplein 11a, 3013 AJ Rotterdam
Tel: 010-7200841
Email: csrotterdam@mcflek.com 

Openingstijden: 

Maandag t/m vrijdag
07:00 - 21:00 uur

Zaterdag
09:00 - 18:00 uur

Zondag
10:00 - 18:00 uur